Nie musisz nawet nic mówić, wszyscy się świetnie rozumieją

To wyjątkowa dla nas przyjemność. Jedna z największych gwiazd Garbicz Festival 2017 podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z tegorocznej imprezy. Eike von Stuckenbrok to reżyser i dyrektor kreatywny grupy BIRDMILK COLLECTIVE, która na naszym festiwalu robi niesamowity, jedyny w swoim rodzaju show. Przedstawienie, które trudno zdefiniować, ale na pewno zostaje w pamięci.

To coś z pogranicza muzycznego teatru, baletu, poezji, tańca, performance’u, a nawet sztuk akrobatycznych, gdzie podziwia się niesamowitą sprawność fizyczną aktorów przedstawienia. Show BIRDMILK COLLECTIVE nie łatwo jest określić, ale nikomu to nie przeszkadza. Szufladkowanie w tym przypadku nie jest potrzebne. Tu stawia się na wyobraźnię odbiorcy i nie ma jednej, prawidłowej interpretacji przedstawienia.
Eike von Stuckenbrok jest mózgiem artystycznym tego show. Sam jest tancerzem, o którym ktoś kiedyś napisał: „Wiele dzieciaków marzy o ucieczce z domu, po to by dołączyć do objazdowego cyrku. Eike właściwie to zrobił”.
Na Garbicz Festival 2017 BIRDMILK COLLECTIVE byli już kolejny raz, ale teraz mieli do dyspozycji własną, specjalnie pod ich przedstawienie zaprojektowaną scenę. Dali dwa niesamowite, niezapomniane spektakle.

Posłuchajcie i zobaczcie, co Eike – specjalnie dla nas – mówi o Garbicz Festival 2017.