Radość w czystej postaci, czyli pocztówka z Garbicza

Szczerze mówiąc to każdego dnia jesteśmy dumni z naszego festiwalu. Cieszymy się nim, wydaje nam się, że jest fajny, rozwijający, że jest miejscem, gdzie nasi goście dobrze się czują. Słowem, że jest właśnie taki, jakiego oczekujecie.
No, ale to nasz, własny pogląd. My nie jesteśmy obiektywni, bo… kochamy ten festiwal.
Dlatego zawsze cieszą nas wszelkie sygnały od uczestników, że dobrze się w Garbiczu bawili. Szczególnie jeśli tą radością chcą się podzielić z innymi, pokazać tę pozytywną energię światu.
Frank jest youtuberem, który tworzy cyklicznie. Opowiada – z dużą troską o jakość – o wydarzeniach, w których sam brał udział. Nas zainteresował odcinek 17 z serialu Franka, bo przedstawia jego wyprawę na… Garbicz Festival.
Tytuł „Take a break”, czyli „Zrób sobie przerwę” mówi sam za siebie. Jak uciekać od codziennej rutyny to tylko do nas.
Wybierzcie się w podróż z Frankiem na Garbicz Festival. My odnosimy wrażenie, że Frank doskonale uchwycił atmosferę naszej imprezy. I podejrzewamy – a to podejrzenie graniczy z pewnością – że mu się u nas podobało.
A w komentarzach na YouTubie m.in. taki: „Wspaniałe miejsce, wspaniałe chwile”.
Nie będziemy zaprzeczać.
A sam Frank przedstawia nas tak: „miejsce, gdzie króluje miłość, człowieczeństwo, kreatywność, mądrość”. Cieszymy się, że GF jest tak odbierany.
Noclegi w lesie, dużo muzyki i beztroskiej zabawy – ten reportaż ogląda się jak barwny teledysk. I jeszcze jeden cytat z Franka: „To miejsce, gdzie jest czysto. Gdzie nie ma nienawiści i złych ludzi ze złymi intencjami. Wszystko co tu znajdziesz, to radość w czystej postaci.”
Zapraszamy do obejrzenia materiału.