Garbicz Festival 2020 przeniesiony na przyszły rok

Od dłuższego czasu oswajaliśmy się z tą myślą, choć – szczerze mówiąc nadal nam ciężko się z nią pogodzić.
Ale, tak jak inne festiwale, zarówno te odbywające się w Polsce jak i na świecie – jesteśmy zmuszeni przełożyć Garbicz Festival 2020 na przyszły rok.
Tego lata niestety nie spotkamy się w naszym magicznym miejscu. Pandemia wywołana atakiem koronawirusa pokrzyżowała nam plany. Obecnie obowiązujące w Polsce regulacje prawne i obostrzenia związane z nowym reżimem sanitarnym nie pozwalają nam na zrobienie Garbicz Festivalu w kształcie, jaki pokochały tysiące naszych gości.
Chcemy byście mogli u nas oddać się nieskrępowanej zabawie, a przecież w obecnie panującej sytuacji to niemożliwe. Zdrowie uczestników imprezy jest wartością nadrzędną, więc nie można go narażać.
Ale wrócimy do naszego Garbicz Festivalu w 2021 roku i znów nie będzie końca spotkaniom, radościom, zabawie i muzyce. Jako organizatorzy będziemy wdrażać rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i ochronę zdrowia naszych gości.

Uważnie monitorujemy kolejne etapy luzowania obostrzeń sanitarnych w Polsce i w tej nowej rzeczywistości będziemy się starali dopasować do tworzących się możliwości działania. Bardzo chcielibyśmy móc zorganizować – dla mniejszych grup – jakiś rodzaj spotkania, tak byście jeszcze tego lata mogli nas odwiedzić. Ale nie chcemy powiedzieć nawet słowa za dużo, bo dzisiaj trudno jest składać jakiekolwiek obietnice. Będziemy obserwować postępy w walce z pandemią i postaramy się wykorzystać pojawiające się możliwości. I oczywiście będziemy z wami w kontakcie.

Póki co dbajcie o siebie, o swoje zdrowie i zdrowie waszych najbliższych, szczególnie osób starszych. Zwróćcie uwagę na higienę osobistą, na częste i dokładne mycie rąk, na zachowanie bezpiecznych odległości od siebie. Postępujcie zgodnie ze wskazówkami służb kryzysowych walczących z pandemią.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, chcemy wam przekazać trochę pozytywnej energii, która płynie z dobrze wam znanego terenu festiwalu. Piękny, pachnący las, czyste jezioro, słoneczne polany i dużo uśmiechu – to wszystko nie zniknęło. Jest i czeka na was. Będzie was gościć.
Nasza wewnętrzna siła i absolutnie unikalna moc Garbicz Festivalu, która bierze swoje źródło tutejszej energii Ziemi, z wód jeziora, z aury rosnących tu drzew, pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem.
Wszystkie bilety kupione na Garbicz Festiwal 2020 zachowują swoją ważność na przyszły rok. Wszelkie informacje na ten temat (możliwe opcje i zasady) zostały rozesłane do nabywców biletów w osobnej korespondencji.
Następny Garbicz Festival odbędzie się w dniach 29.07 – 02.08.2021 roku. Już wiemy, to będzie dla nas trudny rok – być może także dla Was – ale przebrniemy przez to razem, znajdując wspólne rozwiązania dla przyszłości naszego świata.
A zatem do rychłego spotkania w komplecie!

Wasz Garbicz Festival