Powiedzieli o nas

W 2015 roku FAZEmag nazwał nas jednym z 40 najlepszych festiwali na świecie. W styczniu 2016 r. byliśmy polecani już na szóstym miejscu, jako jeden z najbardziej wartych odwiedzenia festiwali.

FESTIVALSOMMER.DE

„Niezwykłe miejsce, które raczej trudno znaleźć. Festiwal muzyki elektronicznej, radości życiowej, dla szczęścia i miłości w życiu. Ludzie tańczą i świętują otoczeni […] pięknem samej natury. Członkowie Kater Holzig i Bachstelzen stworzyli letnią siedzibę wizji i marzeń, która w pełni scala się z dzikim urokiem tego miejsca i zapewnia wiele przestrzeni dla lekkości życia i trochę większej swobody”

Eemon Armstrong w Everfest Magazine

Coś niezwykłego, z głębokim poszanowaniem naturalnych warunków tej krainy w środku rezerwatu przyrody. […]  Umiejscowiony na brzegu fantastycznego, głębokiego jeziora, projekt przestrzenny imprezy podkreślał dynamikę krajobrazu. Zamiast polegać na tymczasowym rusztowaniu i fasadach, budynki były solidne, z godną podziwu dbałością o detale.  […] Całościową produkcję czuło się jakby pochodziła prosto z serca, z drobiazgową dbałością o szczegóły i orzeźwiająco namacalna. Z pewnością było tu coś ze starego świata, od wyrabianych przez zwycięzcę polskiej edycji MasterChefa domowych pierniczków do ręcznie zbudowanych drewnianych budowli rozsianych po całym terenie. […]

Garbicz lansuje jedne z największych talentów w Europie. […]

Cały artykuł Eamona Armostrona znajdziesz tutaj:

https://www.everfest.com/magazine/the-best-party-in-berlin-is-in-poland

ARTYŚCI:

Soukie & Windish

Dużo koncertujemy na całym świecie, ale Garbicz Festival to jeden z najlepszych festiwali, na których do tej pory graliśmy. To imponujące, że ta mała wieś w Polsce jest teraz znana na całym świecie z doskonałej muzyki i dobrej atmosfery.

Acid Pauli

Garbicz Festival pokazuje wybór wybitnych artystów międzynarodowych oraz tych pracujących w pocie czoła, które w pełni wspieramy. […] Garbicz jest jednym z miejsc, gdzie możesz spotkać wszystkich obywateli świata i jest festiwalem, który pokazuje dobrą współpracę między Polską a Niemcami. Umiejętności techników dźwięku i oświetlenia, oko do projektów zespołu dekoracyjnego oraz artyści sceniczni w połączeniu z mocną etyką pracy i profesjonalną postawą oraz zrównoważona koncepcja zespołu organizacyjnego czynią ten festiwal czymś naprawdę szczególnym.

Rødhåd w Groove Magazine

 „Lato to czas festiwali. Właściwie nie mogę powiedzieć, że mam coś takiego jak ulubiony festiwal. […] Festiwale takie jak [..] Garbicz Festival mają miejsce w moim sercu.”