Perkusja z recyklingu – zapraszamy na mini-koncert

Perkusja z recyklingu? A czemu nie? I takie rzeczy można zobaczyć na naszej imprezie. A wszystko dzięki prawdziwym mistrzom dźwięku. Wystarczy trochę pochodzić, poszukać między drzewami. Garbicz Festival odrywa różne smaki muzyczne. Niekoniecznie na głównych scenach.

To wielka przewaga naszego festiwalu nad innymi tego typu wydarzeniami muzycznymi. Tu nie wszystko dzieje się na głównych scenach, których w Garbiczu jest siedem lub osiem – zależy jak liczyć i kto, co uważa za „główną scenę”.
Wiele muzycznego dzieje się między drzewami, gdzie posłuchać i pooglądać można wiele indywidualnych inicjatyw – ludzi, którzy chcą bawić się i bawić innych swoją muzyką. Jednego słuchacza, dziesięciu, stu, pięciuset – nieważne. Ważne mieć żeby mieć „fun”.

Jak na przykład dwóch szalonych perkusistów, którzy elementy swojej perkusji zbudowali z materiałów recyklingu, nadając im drugie życie. A przy okazji dając słuchaczom mnóstwo radości. Co warto zauważyć, ich perkusja jest… na kołach, przenośna. A raczej przewoźna.
Posłuchajcie fragmentu tego mini-koncertu.