Garbicz Festival – kim jesteśmy?

Jesteśmy spółką z siedzibą w Polsce, w której udziały w połowie są w polskich rękach, a pozostała połowa jest w posiadaniu szwajcarskim, niemieckim i brytyjskim.

Nasz niezależny zespół nie ma sponsorów czy dużego inwestora zagranicznego. Garbicz Festival jest przedsięwzięciem samofinansującym się, a jego zyski są ciągle reinwestowane w tereny festiwalu, ochronę natury w miejscu gdzie się on odbywa oraz w dodatkowe instalacje artystyczne, które tworzą jego atrakcyjność. Dlatego cieszy nas każde wsparcie. Od dobrej opinii o festiwalu po aktywny udział w pracach na miejscu imprezy.

Każdy kto wierzy w nasze przedsięwzięcie może wesprzeć ten projekt kontaktując się z nami bezpośrednio. Otrzymujemy wiele zgłoszeń z różnych krajów, od woluntariuszy i osób chcących przyłączyć się do budowy lub organizacji festiwalu. Staramy się by była to zdrowa, barwna mieszanka narodowości. Wspólna praca to okazja do poznawania ludzi z całego świata, to międzynarodowe kontakty, to przyjaźnie, które narodziły się tu w Garbiczu i przetrwały całe lata.

Adres spółki:

Garbicz Festival sp. z o.o.
Kościuszki 44
66-235 Gądków Wielki