Garbicz – jedyny taki festiwal. Wielka uczta kulturalna

Garbicz Festival to międzynarodowy festiwal muzyki i sztuki organizowany z sercem i przekonaniem przez różnorodny zespół Polaków, Szwajcarów, Niemców i Anglików. Nasi goście pochodzą z 60 państw z całego świata, oczywiście z okolicznych krajów jak Niemcy, Czechy, Szwajcaria i Holandia, ale także z tych dalszych jak Australia, Chiny, Japonia, USA, Ameryka Łacińska, Szwecja i Norwegia. Krajowym i zagranicznym artystom z dziedziny muzyki, sztuk scenicznych i sztuki wizualnej zapewniamy estradę i możliwość pokazania się przed szerszą publicznością. Przyjeżdżają do nas uznane gwiazdy i znakomitości w swoich dziedzinach, ale także pomagamy nieznanym artystom krajowym i zagranicznym zyskać międzynarodową uwagę.

Garbicz Festival to wyjątkowe wydarzenie, jedyne w swoim rodzaju. Po pierwsze ze względu na ludzi. Otwartych, kreatywnych, intrygujących i inspirujących. Takich, którzy wnoszą do kultury i z tej kultury czerpią.
Przyjeżdżają do nas wybitni artyści: muzycy, aktorzy, didżeje, specjaliści od sztuk wizualnych, reżyserzy, scenarzyści, scenografowie, pisarze, malarze, rysownicy, rzeźbiarze. Garbicz Festival jest wielką ucztą kulturalną. Jesteśmy dumni, że TAKI festiwal odbywa się w Polsce. Choć jest oczywiście tworzony przez zespół międzynarodowy. Nasza impreza pokazuje jak znakomicie mogą się dogadywać i ze sobą współpracować ludzie różnych narodów, przekonań, wierzeń, pokoleń. To jest miejsce spotkań dla wszystkich z otwartą głową, dla wszystkich, którzy chcą czerpać z kultury i coś kulturze dawać od siebie. Dla tych, którzy czerpią z tego satysfakcję.

Ważne jest też miejsce, w którym się spotykamy. Na łonie przyrody, pośród łąk, lasów i nieopodal pięknego Jeziora Garbicz. W naturalnym otoczeniu nasi goście znakomicie łapią klimat i atmosferę festiwalu. Mogą odpoczywać i uczestniczyć w kulturalnym święcie. To czyni Garbicz Festiwal unikalnym i wyjątkowym. Potwierdzają to nasi goście wracając tu co roku i wydając tej imprezie znakomite rekomendacje na świecie. Co tu ukrywać – jesteśmy z tego festiwalu dumni.
Nie mógłby się on odbywać bez dobrej współpracy z przyjaźnie nastawioną lokalną społecznością. Bardzo sobie cenimy ich pomoc, za którą serdecznie dziękujemy. Tak jak za każde dobre słowo o naszym festiwalu. Wielu mieszkańców okolicznych miast i wsi znajduje pracę przy festiwalu, okoliczne sklepy notują rekordowe obroty, a nasza spółka odprowadza podatki do miejscowej gminy (więcej o tym przeczytasz TUTAJ).

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że na Garbicz Festivalu są zabronione jakiekolwiek przejawy rasizmu, nietolerancji, molestowania seksualnego. Zabronione jest także używanie narkotyków.
Garbicz Festival – żeby go dobrze poznać, trzeba w nim uczestniczyć. Trzeba go doświadczyć osobiście. Na pewno zostanie w waszej pamięci.